تیم خبری العالم و الکوثر در حلب هدف قرار گرفتند

به گزارش وبلاگ نشانه یزد، فیلمبرداران شبکه های العالم و الکوثر هنگام پوشش پیشروی های ارتش سوریه در جنوب غرب حلب، مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

تیم خبری العالم و الکوثر در حلب هدف قرار گرفتند

به گزارش وبلاگ نشانه یزد از فارس، ابراهیم کحیل فیلمبردار شبکه خبری العالم و صهیب المصری فیلمبردار شبکه الکوثر از سوی تروریست ها در جنوب غرب حلب مورد هدف قرار گرفتند.

خبرنگار خبرگزاری سوریه (سانا) گزارش داد که این دو فیلمبردار روز یکشنبه در حال پوشش عملیات ارتش سوریه در محورهای جنوب غربی شهر حلب بودند که مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

روز گذشته نیز وفا شبرونی خبرنگار شبکه خبری روسیا الیوم در جریان پوشش اخبار عقب نشینی تروریست ها از معرة النعمان در استان ادلب به شدت مجروح شد.

سانا پیشتر نیز از مجروح شدن چند خبرنگار دیگر در نزدیکی حلب و در حالی که اخبار پیشروی های ارتش سوریه را پوشش می دادند خبر داده بود.

ارتش سوریه در چند هفته گذشته عملیات خود علیه تروریست ها و پیشروی در مناطق تحت سیطره آنها را شروع نموده است.

بر اساس آخرین گزارش ها، ارتش سوریه عصر روز گذشته در جنوب غرب استان حلب کنترل خود را بر روستای القراصی در غرب الحویز و کشتزارهای القراصی در جنوب خان طومان و تپه های حرمز و حرش خان طومان در شمال خان طومان پس از درگیری با گروهک تروریستی جبهه النصره و گروه های مرتبط با آن افزایش داد.

منبع: جام جم آنلاین

به "تیم خبری العالم و الکوثر در حلب هدف قرار گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم خبری العالم و الکوثر در حلب هدف قرار گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید