واکنش کمیته معین شرایط به محکوم شدن باشگاه تراکتور در فیفا

به گزارش وبلاگ نشانه یزد، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین شرایط بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال با اشاره به سه حکم فیفا علیه باشگاه تراکتور در پرونده آنتونی استوکس، لی اروین و کنستانت گفت: شاید در عرصه بین المللی و در کمیته های مختلف حضور فعالی نداشتیم که از حقوق فوتبالمان دفاع کنیم. اصل قضیه این است که زمان بستن قرارداد مقتضیات کشور را باید مدنظر قرار دهیم. از سوی دیگر حقوق خودمان برای فسخ را طوری در نظر بگیریم که تبعات نداشته باشد.

واکنش کمیته معین شرایط به محکوم شدن باشگاه تراکتور در فیفا

نورشرق درباره اینکه چرا طرف های ایرانی در پرونده های بین المللی باوجود تاکید بر برنده شدن در نهایت بازنده می شوند؟ تاکید کرد: نمی شود گفت ما بی تفاوت هستیم. در همین قضیه تراکتور می دانم که بخش حقوقی باشگاه زحمات زیادی کشید ولی دلایل متعدد دیگری دارد که توفیقی پیدا نمی کنیم. باشگاه تراکتور در بحث استوکس علاوه بر پاسخگویی به شکایت، دعوای متقابلی را هم بیان کرد که توفیقی نداشت.

رئیس کمیته تعیین شرایط فدراسیون فوتبال همچنین درباره قرارداد دراگان اسکوچیچ سرمربی جدید تیم ملی گفت: در قرارداد با سرمربی اخیر تیم ملی، فدراسیون فوتبال مبلغ قرارداد را ریالی مورد توافق قرار داد. این نکته درستی بود که در قرارداد درج شد. موارد فسخ با دلیل یا بدون دلیل هم به روشنی در قرارداد آمد. زمان قرارداد بستن نباید اجازه بدهیم شرایط قرارداد به ما تحمیل شود. ما به عنوان استخدام کننده باید شرایط را در نظر بگیریم و از آن کوتاه نیاییم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "واکنش کمیته معین شرایط به محکوم شدن باشگاه تراکتور در فیفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش کمیته معین شرایط به محکوم شدن باشگاه تراکتور در فیفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید